APSİYON AKADEMİ HİZMETLERİMİZ:

 

Sizi Apsiyon Akademi  Yeditepe Üniversitesi Site Yöneticiliği Online Sertifika Programı eğitimine davet etmek isteriz. 

Böylece anagayrimenkul yönetim işini yaparken kararlarınız sebebi ile kendinizi çok daha güvende hissedeceksiniz. 

Müteakip ilk eğitimimiz 3 Aralık'ta başlıyor. Ayrıntılı bilgi ve başvuru  için https://www.apsiyon.com/akademi/site-yoneticiligi-online-egitim-programi linkini inceleyebilirsiniz.

 

Apsiyon kullanan yönetici iseniz “Apartman / Site / Yönetim Şirketi” ismini belirterek akademi@apsiyon.com   adresinden sorularınıza kısa yanıtlar alabilirsiniz.

 

Mevzuat ile ilgili genel hükümler hakkında sorularınızı akademi@apsiyon.com mail adresine yazabilirsiniz. Apsiyon Akademi danışmanlarının kanunlar, yönetmelikler ve genel hükümler çerçevesinde hazırladıkları standart yorumlar kısa başlıklar ile derlenerek mail adresinize dönüş yapılmaktadır. Soruların yanıtları genel hükümlere göre verilir, özel durumlar, yönetim planı, genel kurul ve temsilciler kurulu kararları incelenmez. Verilen yanıtlar Kat Mülkiyeti Yönetimine ilişkin yanıtlar olup mali, teknik, idari, hukuki metin alıntıları içerebilir. Hukuki ve mali danışmanlık kapsamında değerlendirilemez.  Apsiyon Akademi genel hükümler çerçevesinde herhangi bir sözleşmeye ve bir ücrete bağlı olmadan  yönetim danışmanlığı yanıtları vermektedir. Yanıtların verilmesi kanun, yönetmelik, uygulama ve resmi kurum araştırmaları gerektirebilmektedir. Genellikle 48 saat içinde yanıt vermekteyiz. Daha uzun süreçlerde tarafınıza bilgi dönmekteyiz.

 

Telefonla mevzuat desteğimiz bulunmamaktadır. 

Sözlü, yazılı, online veya yüzyüze görüşme, mütalaa ile ilgili talebiniz var ise mailimizin altındaki açıklamaları okuyabilirsiniz.

 

Yanıt verilen yazıların izinsiz kullanılması, aleni ortamlara asılması, sosyal medya ya da çevrimiçi web tabanlı iletişim araçları ve diğer sözlü yazılı yayınlarla kullanılması, izinsiz her türlü formata çoğaltılması hukuka aykırıdır. İzinsiz kullanım halinde her türlü hukuki ve cezai yola başvurulur. Hukuki bilgilendirme kapsamında verilen bilgiler ilgili mevzuat çerçevesinde belirtilmiş olup, okuyucuya herhangi bir sonuç vaat etmez.   

 

Bazı dokümantasyonları Apsiyon İçerik Merkezi ( Dilekçe ve Evrak Örnekleri / Kanunlar ve Yönetmelikler )  bölümünden https://www.apsiyon.com/icerik-merkezi linkinden indirebilirsiniz. 


Mevzuat ile ilgili bilgilendirme videolarımıza Apsiyon Youtube hesabından ( https://www.youtube.com/apsiyon ) ulaşabilirsiniz. İlgili videoların altında yorumlar bölümüne sorularınızı sorabilirsiniz.

 

 

Mevzuat ile ilgili tüm sorularınızı Apsiyon Blog üzerinde (https://www.apsiyon.com/blog  ) bir arama bölümü vardır. Oraya aramak istediğiniz konuyu “sadece bir iki kelime ile” ( örneğin yönetim planıile yazıp aratabilirseniz çok daha hızlı aradığınız yanıta ulaşabilirsiniz. Eğer sorunuza yanıt bulamadı iseniz sayfaların altında “Yorum Ekle” bölümü var. Facebook hesabınız ile giriş yapıp sorunuzu sorabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

Hukuki/ Mali / Teknik/ İdari Konularda Danışmanlık Hizmetleri :

Hukuki, mali, teknik, ve idari konularda iş ortaklarımız vasıtası ile hizmet verebilmekteyiz. İş ortaklarımızın verdiği hizmetleri ve bazı bedelleri aşağıda görüşünüze sunuyoruz.

İş Ortaklarımıza ulaşmak ve daha detaylı bilgi için   https://bit.ly/apsiyondanismanlik linkindeki formu doldurmanız gerekmektedir.


Daha fazla bilgiye ihtiyacınız olması halinde Yazılı mütalaa : 800 TL/sayfa , sözlü mütalaa: 600 TL/15 dakika, Online görüşme: 800 TL/30 dakika, Yüzyüze görüşme İstanbul : 1500 TL/saat , Yüzyüze görüşme İstanbul dışı  : 2500 TL/saat  + Yol ve Konaklama giderleri olarak teklifimizi yapmak isteriz. İş ortaklarımız ile aylık hukuk danışmanlığı ve icra takipleri için de bir bedel önerebiliriz.

 


DANIŞMANLIK KONULARI

Tesis Denetimi ( Yönetim,Muhasebe,Hukuk,İdari İşler,Teknik,İş Güvenliği, Yangın Güvenliği, Mevzuat Uyum)Denetim Talebi ( Evrak Denetimi, Yerindelik Denetimi, Ara Dönem , Yılsonu Denetim Raporları)

Mevzuat Konu ve Soruları ( Apartman, Site, Tesis Yönetimine İlişkin İdari Tüm Hususlar)

Hukuki Konular ve Soruları ( Kat Mülkiyeti Kanunu, İş Kanunu, Sosyal Sigortalar Kanunu vs)

Mali Konular ve Soruları ( Muhasebe, İşletme Projesi, Kesin Hesap, Mizan,Bilanço)

İcra Takibi Hizmeti

Kat Mülkiyeti Kanunu'ndan Doğan Uyuşmazlıklar Davaları ( Alacak, icra (itirazın iptali) vs.)

Avukat Talebi

İşletme Defteri Tutulması ( Sadece Apsiyon ve Apsis Yazılımları İçin)

SGK Bordrolama Hizmetleri

Apsiyon veya Apsis Yazılımı Veri Girişi ve Düzeltilmesi

İşletme Projesi ( Tahmini Bütçe) Danışmanlığı ve Hazırlanması

Bilanço ve Kesin Hesap Çıkarılması

Vergi Konuları ve Soruları

İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı Konuları ve Soruları

Teknik İşletme Konuları ve Soruları ( Mühendislik, Proje, Tesisat, Mekanik, Elektik vs)

Apsiyon Bakım Onarım Modülü Start Hazırlığı

Girişim Danışmanlığı Talebi

Eğitim Talebi ( Lütfen aşağıdaki açıklamada belirtiniz)

Mütalaa , Bilirkişi Raporu Talebi

Yönetim Planı Yazımı ve Danışmanlığı

Yönetim Firması Kuruluş İş ve İşlemleri ( Şahıs, Ltd, AŞ)

Diğer Konular


Tüm danışmanlık hizmetlerimiz ile ilgili bilgi ve başvurularınızı https://www.apsiyon.com/akademi sayfamızdan yapabilirsiniz.